Extranet

Výsledky soutěží aktuální ročníku

Velká Cena Města Kopřivnice

11.12.2021 do 12.12.2021
Kopřivnice Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

VC Města Mělník

11.12.2021 do 11.12.2021
Mělník Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Golden Spin (Challenger)

08.12.2021 do 11.12.2021
Zagreb (CRO) Mezinárodní - Reprezentační
V soutěži se představí Ellen Slavíčková (seniorky), Georgii Reshtenko (senioři) a sportovní dvojice Elizaveta Zhuk - Martin Bidař.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků

Santa Claus Cup (ISU)

06.12.2021 do 10.12.2021
Budapest (HUN) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků

Santa Claus Cup (interclub)

06.12.2021 do 12.12.2021
Budapest (HUN) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků

Havířovská růže

05.12.2021 do 05.12.2021
Havířov Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC USK Praha

04.12.2021 do 05.12.2021
HASA Praha Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Orlovská pirueta

27.11.2021 do 28.11.2021
Orlová Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Chomutova

27.11.2021 do 27.11.2021
Chomutov Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

GP Rostelecom Cup

26.11.2021 do 28.11.2021
Moscow (RUS) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Open dAndorra

24.11.2021 do 28.11.2021
Canillo (AND) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se nově sestavený juniorský taneční pár Eliška Žáková - Filip Mencl
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VC Hradce Králové

20.11.2021 do 21.11.2021
Hradec Králové Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Orlovská piruetka

20.11.2021 do 20.11.2021
Orlová Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

25th International Eiscup

19.11.2021 do 21.11.2021
Innsbruck (AUT) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Skate Celje

18.11.2021 do 21.11.2021
Celje (SLO) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Ellen Slavíčková (juniorky) a v kategorii Advanced Novice Girls i členky PRTM Kristýna Pártlová a Barbora Tykalová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Warsaw Cup (Challenger)

17.11.2021 do 20.11.2021
Warsaw (POL) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Georgii Reshtenko (senioři), SD Elizaveta Zhuk - Martin Bidař, TP Natálie a Filip Taschlerovi.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací