Extranet

Výsledky soutěží aktuální ročníku

Žebrácká bruslička

29.02.2020 do 29.02.2020
Žebrák Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

VC Nového Jičína

22.02.2020 do 23.02.2020
Nový Jičín Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Kralupská klička

22.02.2020 do 22.02.2020
Kralupy nad Vl. Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

XXVII. ročník Malé ceny Nového Města

22.02.2020 do 22.02.2020
Nové Město nad Metují Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Cup of Dresden (SB)

22.02.2020 do 23.02.2020
Dresden (GER) Skupiny SB
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků

VC Českého Těšína

15.02.2020 do 16.02.2020
Český Těšín Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Mostu

15.02.2020 do 15.02.2020
Most Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Spring Cup (SB)

14.02.2020 do 16.02.2020
Milano (ITA) Skupiny SB
Zúčastní se skupiny: Olympia (USK Praha) a Team Darlings (VSK Technika Brno) v seniorské kategorii, Kometa junior (USK Praha) v juniorské kategorii.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Jégvirág Cup

14.02.2020 do 16.02.2020
Miskolc (HUN) Mezinárodní - Klubové
Zúčastní se Eliška Březinová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Velká cena ASK

08.02.2020 do 09.02.2020
Litoměřice Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Ledečská pirueta

08.02.2020 do 08.02.2020
Ledeč nad Sázavou Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Mistrovství ČR juniorů, TP žactva a ml.žactva, Pře

07.02.2020 do 08.02.2020
Litoměřice Mistrovství ČR
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Egna Dance Trophy

07.02.2020 do 09.02.2020
Egna/Ora (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Bavarian Open

03.02.2020 do 09.02.2020
Oberstdorf (GER) Mezinárodní - Reprezentační
Soutěž absolvují: Eliška Březinová (seniorky), Jiří Bělohradský (senioři), Lucie Novotná / Mykyta Husakov (SD junioři) a Barbora Kuciánová / Lukáš Vochozka (SD Advanced Novice).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Synchro Cup Pardubice 2020 - SSb

02.02.2020 do 02.02.2020
Pardubice Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Břeclavi

01.02.2020 do 02.02.2020
Břeclav Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací