Extranet

Kalendář soutěží

Halloween Cup

17.10.2019 do 20.10.2019
Budapest (HUN) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinová (seniorky), Klára Štěpánová a Michale Vrašťáková (juniorky), Denisa Cimlová / Lukáš Hlavsa, Elisabeta Kořínková / Tomáš Moravec a Natálie Taschlerová / Filip Taschler (vše taneční páry junioři).
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
Announcement_Hallo..

Skate America (Grand Prix)

18.10.2019 do 20.10.2019
Las Vegas, NV (USA) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina!
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
GPUSA2019_..

Ice Star (Challenger)

18.10.2019 do 20.10.2019
Minsk (BLR) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
Announcement Ice..

Golden Bear

23.10.2019 do 27.10.2019
Zagreb (CRO) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
Announcement 2019..

Crystal Skate - ZRUŠENO

24.10.2019 do 28.10.2019
Bucharest (ROU) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW:

Skate Canada Int. (Grand Prix)

25.10.2019 do 27.10.2019
Kelowna (CAN) Mezinárodní - Grand Prix
Doplňující údaje
WWW:

Velká cena Brna

26.10.2019 do 27.10.2019
Brno Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: TJ Stadion Brno, z.s. (01) WWW:

VC Teplic

26.10.2019 do 26.10.2019
Teplice Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: Krasobruslení Teplice z.s (95) WWW:
Soubory ke stažení
2805 - VC Teplic.pdf

Asian Open FS Classic (Challenger)

30.10.2019 do 03.11.2019
Dongguan, China (HKG) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení

Tirnavia Ice Cup

31.10.2019 do 03.11.2019
Trnava (SVK) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
WWW: ZDE

Internationaux de France (Grand Prix)

01.11.2019 do 03.11.2019
Grenoble (FRA) Mezinárodní - Grand Prix
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
GPFRA-2019_..

Icelab International Cup

01.11.2019 do 03.11.2019
Bergamo (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Filip Ščerba (junioři) a Kateřina Fričová (juniorky).
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
ANNOUNCEMENT -..

Velká Cena Ostravy

02.11.2019 do 03.11.2019
Ostrava Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: Bruslařský klub Ostrava, z.s. (34) WWW:
Soubory ke stažení
2801 - VC..

VC Ústí nad Labem

02.11.2019 do 03.11.2019
Ústí nad Labem Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: Ústecký Krasobruslařský klub, o.s. (51) WWW:
Soubory ke stažení
2804 - VC Ústí nad..

VII. ročník Memoriálu Karla Diviše

03.11.2019 do 03.11.2019
Dvůr Králové nad Labem Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: KK Dvůr Králové n. L., z.s. (09) WWW:
Soubory ke stažení
VII. ročník..

Volvo Open

05.11.2019 do 10.11.2019
Riga (LAT) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se seniorská sportovní dvojice Anna Dušková / Radek Jakubka.
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
ISU VOLVO OPEN CUP..
MUDr. Jana Baudyšová 20.2.1954 – 12.10.2019

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací