Extranet

Kalendář soutěží

JGP SLO

22.09.2021 do 25.09.2021
Ljubljana (SLO) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominováni byli Barbora Vránková, Georgii Reshtenko. Taneční pár Denisa Cimlová - Vilém Hlavsa se omluvil.
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
JGP-SLO2021_Announ..

Nebelhorn Trophy (Challenger) - dodatečná Q ZOH

22.09.2021 do 25.09.2021
Oberstdorf (GER) Mezinárodní - Reprezentační
ZOH kvalifikace se zúčastní taneční pár Natálie Taschlerová - Filip Taschler.
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
CSGER2021-22_NT202..

Testy výkonnosti

25.09.2021 do 25.09.2021
Nejdek Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: KK Nejdek (76) WWW:

Ondrej Nepela Trophy (Challenger) - zrušeno

30.09.2021 do 02.10.2021
Bratislava (SVK) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW:

Gorenjski Trojni Axel

02.10.2021 do 03.10.2021
Kranj (SLO) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
Invitation GTA..

JGP POL

02.10.2021 do 02.10.2021
Gdaňsk (POL) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominována byla sportovní dvojice Barbora Kuciánová - Lukáš Vochozka.
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
JGP-POL2021_Announ..

JGP AUT

06.10.2021 do 09.10.2021
Linz (AUT) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominováni byli Damián Malczyk a taneční pár Denisa Cimlová - Vilém Hlavsa.
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
JGP-AUT2021_Announ..

Finlandia Trophy (Challenger)

07.10.2021 do 10.10.2021
Espoo (FIN) Mezinárodní - Reprezentační
Startují Matyáš Bělohradský a sportovní dvojice Elizaveta Žuk - Martin Bidař.
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
CS Finlandia Trohy..

Malá cena Kopřivnice

10.10.2021 do 10.10.2021
Kopřivnice Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: Figure Skating Club Kopřivnice, z.s. (55) WWW:
Soubory ke stažení
3001 - MC..

Asian Open FS Trophy (Challenger)

13.10.2021 do 17.10.2021
Beijing (CHN) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinová.
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
FSK..

Mezzaluna Cup

14.10.2021 do 17.10.2021
Mentana, Rome (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
Announcement..

Budapest Trophy

14.10.2021 do 17.10.2021
Budapest (HUN) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Oluša Gjdošová (seniorky), Ellen Slavíčková, Barbora Vránková a Tereza Zendulková (juniorky).
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
Announcement_Budap..

Malá cena Pardubic

16.10.2021 do 17.10.2021
Pardubice Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: Krasobruslařský klub Pardubice (36) WWW:
Soubory ke stažení
3002 51. Malé ceny..

Trophy Metropole Nice Côte d’Azur

20.10.2021 do 24.10.2021
Nice (FRA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinova a Nikola Rychtaříková (seniorky), Adéla Vallová a Michaela Vrašťáková (juniorky), Natálie Taschlerová - Filip Taschler (TP senioři), Kateřina Mrázková / Daniel Mrázek (TP junioři)
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
NBAA - Trophee..

GP Skate America

22.10.2021 do 24.10.2021
Las Vegas (USA) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina.
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
GPUSA2021_..

VC Nejdku

23.10.2021 do 24.10.2021
Nejdek Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: KK Nejdek (76) WWW:

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací