Extranet

Archív výsledků

Mistrovství světa SB 2019

12.04.2019 do 14.04.2019
Helsinki (FIN) Skupiny SB
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Testy výkonnosti

30.03.2019 do 30.03.2019
HASA Praha Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
2019_TESTY_USK-PRA..

VC Prostějova

30.03.2019 do 31.03.2019
Prostějov Poháry
Pohár ČKS - A,B
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Ledový trojlístek

30.03.2019 do 30.03.2019
Černošice Poháry
Pohár ČKS - C OBO SH
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Černošice ČKS.pdf

Testy výkonnosti

23.03.2019 do 23.03.2019
Uherský brod Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
testy Uh. Brod..

O pohár starosty města Ostrova

23.03.2019 do 23.03.2019
Ostrov Poháry
Pohár ČKS - A,B
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Jihlavský Ježek 2019 SB

23.03.2019 do 23.03.2019
Skupiny SB
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Mistrovství světa 2019

18.03.2019 do 24.03.2019
Saitama (JPN) Mistrovství ISU
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Malá cena Města Kopřivnice

16.03.2019 do 16.03.2019
Kopřivnice Poháry
Pohár ČKS - A,B
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Mistrovství světa juniorů SB 2019

15.03.2019 do 16.03.2019
Neuchatel (SUI) Skupiny SB
ČR reprezentuje Team Darlings (VSK Technika Brno).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Coupe du Printemps

15.03.2019 do 17.03.2019
Kockelscheuer (LUX) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Mistrovství ČR žactva, ml.žactva a nejml.žactva

09.03.2019 do 10.03.2019
Český Těšín Mistrovství ČR
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Žebrácká bruslička

09.03.2019 do 09.03.2019
Žebrák Poháry
Pohár ČKS - A,B
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Mistrovství světa juniorů 2019

04.03.2019 do 10.03.2019
Zagreb (CRO) Mistrovství ISU
Nominace: Matyáš Bělohradský, Nikola Rychtaříková, taneční pár Natálie Taschlerová / Filip Taschler
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

29th Winter Universiade

04.03.2019 do 12.03.2019
Krasnoyarsk (RUS) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Rokycanské ostří

03.03.2019 do 03.03.2019
Rokycany Poháry
Pohár ČKS - A,B ISU SH
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací