Extranet

Archív výsledků

MČR žactva, ml.žactva a nejml.žactva 2024

02.03.2024 do 03.03.2024
České Budějovice Mistrovství ČR
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Memoriál Stanislava Suka

02.03.2024 do 03.03.2024
Brno zs.Křídlovická Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Tachovský pohár 11.ročník

02.03.2024 do 02.03.2024
Tachov Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Mistrovství světa juniorů 2024

26.02.2024 do 03.03.2024
Taipei City (TPE) Mistrovství ISU
Držte palce Janě Horčičkové (juniorky), Deboře Anně Cohen a Lukáši Vochozkovi (SD junioři) a třem juniorským tanečním párům: Eliška Žáková - Filip Mencl, Natálie Blaasová - Filip Blaas, Lauren Audrey Baťková - Jacob Yang.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Teplická bruslička

25.02.2024 do 25.02.2024
Teplice Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Karvinský kahanec

24.02.2024 do 25.02.2024
Karviná Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Chomutovská bruslička

24.02.2024 do 24.02.2024
Chomutov Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Dresden Cup (SB)

23.02.2024 do 25.02.2024
Dresden (GER) Skupiny SB
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Dresden Cup (SB - non-ISU)

23.02.2024 do 25.02.2024
Dresden (GER) Skupiny SB
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Challenge Cup

22.02.2024 do 25.02.2024
Tilburg (NED) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se sportovní dvojice Barbora Kucianová - Martin Bidař a juniorka Adéla Vallová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Merano Ice Trophy - Memorial Martina Barricelli

22.02.2024 do 25.02.2024
Merano (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se: Nikola Rychtaříková (seniorky), Amélie Emma Ceplová, Michaela Málková a Nela Šnebergerová (juniorky), Tadeáš Václavík (junioři), Tereza Havránková (advanced novice girls).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Bellu Memorial

20.02.2024 do 25.02.2024
Bucharest (ROU) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinová a Michaela Vrašťáková.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Edge Cup

20.02.2024 do 24.02.2024
Katowice (POL) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VC Třince

17.02.2024 do 18.02.2024
Třinec Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Na ostří nože

17.02.2024 do 18.02.2024
Kuřim Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Kralupská klička

17.02.2024 do 17.02.2024
Kralupy n.Vl. Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací