Extranet

Archív výsledků

Skate America (Grand Prix)

18.10.2019 do 20.10.2019
Las Vegas, NV (USA) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina!
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Halloween Cup

17.10.2019 do 20.10.2019
Budapest (HUN) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinová (seniorky), Klára Štěpánová a Michale Vrašťáková (juniorky), Denisa Cimlová / Lukáš Hlavsa, Elisabeta Kořínková / Tomáš Moravec a Natálie Taschlerová / Filip Taschler (vše taneční páry junioři).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Ice Star (International)

14.10.2019 do 17.10.2019
Minsk (BLR) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Karolína Smolová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Finlandia Trophy (Challenger)

11.10.2019 do 13.10.2019
Espoo (FIN) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Nikola Rychtaříková.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Testy výkonnosti

05.10.2019 do 05.10.2019
Kopřivnice Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky testy..

Shanghai Trophy

03.10.2019 do 05.10.2019
Shanghai (CHN) Mezinárodní - Reprezentační
Pozvání obdržel Michal Březina!
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP ITA

02.10.2019 do 05.10.2019
Egna-Neumarkt (ITA) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominace ČKS: Filip Ščerba a taneční pár Denisa Cimlová / Vilém Hlavsa.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Testy výkonnosti

28.09.2019 do 28.09.2019
Liberec Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Závěrečný protokol..

Nebelhorn Trophy (Challenger)

25.09.2019 do 28.09.2019
Oberstdorf (GER) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Klára Štěpánová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP CRO

25.09.2019 do 28.09.2019
Zagreb (CRO) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominace ČKS: Thea Reichmacherová, Matyáš Bělohradský a taneční pár Natálie Taschlerová / Filip Taschler.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Nepela Memorial (Challenger)

19.09.2019 do 21.09.2019
Bratislava (SVK) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Nikola Rychtaříková, Jiří Bělohradský.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP POL

18.09.2019 do 21.09.2019
Gdaňsk (POL) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominace ČKS: Michaela Vrašťáková, Filip Ščerba a taneční pár Elisabeta Kořínková / Tomáš Moravec.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

U.S. Int. FS Classic (Challenger)

17.09.2019 do 22.09.2019
Salt Lake City (USA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Lombardia Trophy (Challenger)

13.09.2019 do 15.09.2019
Bergamo (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Klára Štěpánová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP RUS

11.09.2019 do 14.09.2019
Chelyabinsk (RUS) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominace ČKS: Georgii Reshtenko a taneční pár Denisa Cimlová / Vilém Hlavsa.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP LAT

04.09.2019 do 07.09.2019
Riga (LAT) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominace ČKS: taneční pár Elisabeta Kořínková / Tomáš Moravec.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE
MUDr. Jana Baudyšová 20.2.1954 – 12.10.2019

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací