Extranet

Archív výsledků

Ice Challenge (Challenger)

11.11.2021 do 14.11.2021
Graz (AUT) Mezinárodní - Reprezentační
Přihlášeni jsou Matyáš Bělohradský a Nikola Rychtaříková.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Ice Challenge (international + interclub)

11.11.2021 do 14.11.2021
Graz (AUT) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Karolína Baťková a Dominika Motlochová (juniorky, Damián Malczyk (junioři), SD junioři Barbora Kuciánová - Lukáš Vochozka, TP junioři Kateřina a Daniel Mrázkovi.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Memoriál Pavla Romana (TP)

06.11.2021 do 07.11.2021
Olomouc Mezinárodní v ČR
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VIII. ročník Memoriálu Karla Diviše

06.11.2021 do 07.11.2021
Dvůr Králové nad Labem Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:

Tayside Trophy

06.11.2021 do 07.11.2021
Dundee, SCO (GBR) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinová a Michaela Vrašťáková (seniorky) a Adéla Vallová (juniorky).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Memoriál Pavla Romana

06.11.2021 do 06.11.2021
Olomouc Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

NRW Trophy

04.11.2021 do 07.11.2021
Dortmund (GER) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Karolína Smolová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VC Ostravy

30.10.2021 do 31.10.2021
Ostrava Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Denis Ten Memorial (Challenger)

28.10.2021 do 31.10.2021
Almaty (KAZ) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Georgii Reshtenko.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Tirnavia Ice Cup

28.10.2021 do 31.10.2021
Trnava (SVK) Mezinárodní - Reprezentační
Přihlášeni jsou Adéla Neveselá, Soňa Řehořková, Ellen Slavíček, Tereza Zendulková (vše juniorky) a SD Barbora Kuciánová / Lukáš Vochozka.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Autumn Talent Cup

27.10.2021 do 30.10.2021
Brovary, Kiev (UKR) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se SD Elizaveta Zhuk / Martin Bidař.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Brodské mládí

24.10.2021 do 24.10.2021
Uherský Brod Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Nejdku

23.10.2021 do 24.10.2021
Nejdek Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

GP Skate America

22.10.2021 do 24.10.2021
Las Vegas (USA) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Trophy Metropole Nice Côte d’Azur

20.10.2021 do 24.10.2021
Nice (FRA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinova a Nikola Rychtaříková (seniorky), Adéla Vallová a Michaela Vrašťáková (juniorky), Kateřina Mrázková / Daniel Mrázek (TP junioři)
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Malá cena Pardubic

16.10.2021 do 17.10.2021
Pardubice Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací