Extranet

Archív výsledků

Tayside Trophy

06.11.2021 do 07.11.2021
Dundee, SCO (GBR) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinová a Michaela Vrašťáková (seniorky) a Adéla Vallová (juniorky).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Memoriál Pavla Romana

06.11.2021 do 06.11.2021
Olomouc Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

NRW Trophy

04.11.2021 do 07.11.2021
Dortmund (GER) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Karolína Smolová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VC Ostravy

30.10.2021 do 31.10.2021
Ostrava Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Denis Ten Memorial (Challenger)

28.10.2021 do 31.10.2021
Almaty (KAZ) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Georgii Reshtenko.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Tirnavia Ice Cup

28.10.2021 do 31.10.2021
Trnava (SVK) Mezinárodní - Reprezentační
Přihlášeni jsou Adéla Neveselá, Soňa Řehořková, Ellen Slavíček, Tereza Zendulková (vše juniorky) a SD Barbora Kuciánová / Lukáš Vochozka.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Autumn Talent Cup

27.10.2021 do 30.10.2021
Brovary, Kiev (UKR) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se SD Elizaveta Zhuk / Martin Bidař.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Brodské mládí

24.10.2021 do 24.10.2021
Uherský Brod Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Nejdku

23.10.2021 do 24.10.2021
Nejdek Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

GP Skate America

22.10.2021 do 24.10.2021
Las Vegas (USA) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Trophy Metropole Nice Côte d’Azur

20.10.2021 do 24.10.2021
Nice (FRA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinova a Nikola Rychtaříková (seniorky), Adéla Vallová a Michaela Vrašťáková (juniorky), Kateřina Mrázková / Daniel Mrázek (TP junioři)
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Malá cena Pardubic

16.10.2021 do 17.10.2021
Pardubice Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Mezzaluna Cup

14.10.2021 do 17.10.2021
Mentana, Rome (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se juniorský pár Denisa Cimlová / Vilém Hlavsa a žákovský pár (Advanced Novice) sourozenců Blaasových.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Budapest Trophy

14.10.2021 do 17.10.2021
Budapest (HUN) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Oluša Gjdošová (seniorky), Ellen Slavíčková a Barbora Vránková (juniorky).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Malá cena Kopřivnice

10.10.2021 do 10.10.2021
Kopřivnice Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Finlandia Trophy (Challenger)

07.10.2021 do 10.10.2021
Espoo (FIN) Mezinárodní - Reprezentační
Startují Matyáš Bělohradský a sportovní dvojice Elizaveta Žuk - Martin Bidař.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací