Extranet

Výsledky soutěží aktuální ročníku

Dragon Trophy

30.01.2020 do 02.02.2020
Ljubljanna (SLO) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VC Náchoda

25.01.2020 do 26.01.2020
Náchod Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Smíchovská pirueta

25.01.2020 do 25.01.2020
Nikolajka Praha Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Křišťálová brusle

25.01.2020 do 25.01.2020
Děčín Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Hronovská bruslička

25.01.2020 do 25.01.2020
Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Reykjavík International Games

24.01.2020 do 26.01.2020
Reykjavík (ISL) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků

Mistrovství Evropy 2020

20.01.2020 do 26.01.2020
Graz (AUT) Mistrovství ISU
Nominace: Muži - Michal Březina, Matyáš Bělohradský (náhradník Jiří Bělohradský), ženy - Eliška Březinová, Klára Štěpánová (bez náhradnice), taneční páry - Natalie Taschlerová – Filip Taschler (bez náhradníků)
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

ODM Karlovarský kraj 2020

19.01.2020 do 23.01.2020
Ostrov Klubové soutěže
ZODM 2020
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

2. ročník VC Liberce

18.01.2020 do 19.01.2020
Liberec Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Lounská bruslička

18.01.2020 do 18.01.2020
Louny Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Zagreb Snowflakes Trophy (SB)

17.01.2020 do 19.01.2020
Zagreb (CRO) Skupiny SB
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Winter World Masters Games

13.01.2020 do 19.01.2020
Innsbruck (AUT)
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VC Uherského Brodu

11.01.2020 do 12.01.2020
Uherský Brod Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Litvínova

11.01.2020 do 11.01.2020
Litvínov Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

WYOG 2020

09.01.2020 do 15.01.2020
Lausanne (SUI) Mistrovství ISU
Konečná nominace ČR: Junioři - Daniel Mrázek (náhradník Lukáš Vochozka), taneční páry junioři - Denisa Cimlová / Vilém Hlavsa.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací