Extranet

Výsledky soutěží aktuální ročníku

Chomutovská brusle

30.11.2019 do 30.11.2019
Chomutov Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Orlovská pirueta

30.11.2019 do 30.11.2019
Orlová Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Bosphorus Cup

25.11.2019 do 30.11.2019
Istanbul (TUR) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinová a Klára Štěpánová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Malá cena Pardubic

23.11.2019 do 24.11.2019
Pardubice Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Slánská brusle

23.11.2019 do 23.11.2019
Slaný Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
protkol Slaný..

Eis Cup

22.11.2019 do 24.11.2019
Innsbruck (AUT) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Open D Andorra

20.11.2019 do 24.11.2019
Canillo (AND) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Natálie Taschlerová / Filip Taschler
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VC Icerinku

16.11.2019 do 17.11.2019
Škoda Icerink Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Karvinský Kahanec

16.11.2019 do 16.11.2019
Karviná Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Podřipska

16.11.2019 do 16.11.2019
Roudnice nad Labem Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Protokol Roudnice..

Rostelecom Cup (Grand Prix)

15.11.2019 do 17.11.2019
Moscow (RUS) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina!
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Warsaw Cup (Challenger)

14.11.2019 do 17.11.2019
Warsaw (POL) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Filip Ščerba (senioři), Nikola Rychtaříková a Klára Štěpánová (seniorky)
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Denkova–Staviski Cup

12.11.2019 do 17.11.2019
Sofia (BUL) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Tallinn Trophy

11.11.2019 do 17.11.2019
Tallinn (EST) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Daniela Ko (seniorky).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Jihlava Trophy

10.11.2019 do 10.11.2019
Jihlava Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Příbramský kahan

09.11.2019 do 10.11.2019
Příbram Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací