Extranet

Výsledky soutěží aktuální ročníku

Tallinn Trophy

11.11.2019 do 17.11.2019
Tallinn (EST) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Daniela Ko (seniorky).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Jihlava Trophy

10.11.2019 do 10.11.2019
Jihlava Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Příbramský kahan

09.11.2019 do 10.11.2019
Příbram Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Memoriál Pavla Romana Olomouc TP

08.11.2019 do 10.11.2019
Olomouc Mezinárodní v ČR
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Prague Ice Cup

08.11.2019 do 10.11.2019
Praha, ZS Hvězda Mezinárodní v ČR
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Volvo Open

05.11.2019 do 10.11.2019
Riga (LAT) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VII. ročník Memoriálu Karla Diviše

03.11.2019 do 03.11.2019
Dvůr Králové nad Labem Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Velká Cena Ostravy

02.11.2019 do 03.11.2019
Ostrava Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Ústí nad Labem

02.11.2019 do 03.11.2019
Ústí nad Labem Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Icelab International Cup

01.11.2019 do 03.11.2019
Bergamo (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Filip Ščerba (junioři) a Kateřina Fričová (juniorky).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Tirnavia Ice Cup

31.10.2019 do 03.11.2019
Trnava (SVK) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Velká cena Brna

26.10.2019 do 27.10.2019
Brno Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Teplic

26.10.2019 do 26.10.2019
Teplice Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Golden Bear

23.10.2019 do 27.10.2019
Zagreb (CRO) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Skate America (Grand Prix)

18.10.2019 do 20.10.2019
Las Vegas, NV (USA) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina!
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Halloween Cup

17.10.2019 do 20.10.2019
Budapest (HUN) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinová (seniorky), Klára Štěpánová a Michale Vrašťáková (juniorky), Denisa Cimlová / Lukáš Hlavsa, Elisabeta Kořínková / Tomáš Moravec a Natálie Taschlerová / Filip Taschler (vše taneční páry junioři).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací