Extranet

Výsledky soutěží aktuální ročníku

Mentor Torun Cup

07.01.2020 do 12.01.2020
Torun (POL) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se: Juniorky Thea Reichmacherová a Klára Štěpánová, TP Advanced Novice: Anna Šímová / Andrea Straub, Patricia Černíková / Filip Štrubl
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Malá cena Břeclavi

05.01.2020 do 05.01.2020
Břeclav Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Testy výkonnosti

04.01.2020 do 04.01.2020
Třinec Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Testy výkonnosti..

Testy výkonnosti

04.01.2020 do 04.01.2020
Náchod Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky TV..

Havířovská růže

15.12.2019 do 15.12.2019
Havířov Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

XXIX. ročník Vánočního závodu

15.12.2019 do 15.12.2019
Dvůr Králové nad Labem Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky ČKS.pdf

Santa Claus Cup - SSb

14.12.2019 do 14.12.2019
Brno Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

XVI. ročník Velká cena města Mělníka

14.12.2019 do 14.12.2019
Mělník Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
protokol komplet..

Mezinárodní Mistrovství ČR seniorů a TP,SD juniorů

13.12.2019 do 14.12.2019
Ostrava - Ostravar Arena Mistrovství ČR
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

GP of Bratislava (ISU)

13.12.2019 do 15.12.2019
Bratislava (SVK) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

GP of Bratislava (non-ISU)

13.12.2019 do 15.12.2019
Bratislava (SVK) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Velká Cena Města Kopřivnice

07.12.2019 do 08.12.2019
Kopřivnice Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Mladé Boleslavi

07.12.2019 do 07.12.2019
Mladá Boleslav Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

XIII. ročník Novoměstské Brusličky

07.12.2019 do 07.12.2019
Nové Město nad Metují Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Amber Cup (SB)

05.12.2019 do 08.12.2019
Riga (LAT) Skupiny SB
Seniorské skupiny SB Darlings (VSK Technika Brno) a Olympia (USK Praha) budou bojovat o nominaci na MS SB 2020.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Golden Spin (Challenger)

04.12.2019 do 07.12.2019
Zagreb (CRO) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Georgii Reshtenko (senioři) a taneční páry Natálie Taschlerová/Filip Taschler (senioři) a Denisa Cimlová / Vilém Hlavsa (junioři).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací