Extranet

Výsledky soutěží aktuální ročníku

GP Skate America

22.10.2021 do 24.10.2021
Las Vegas (USA) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Trophy Metropole Nice Côte d’Azur

20.10.2021 do 24.10.2021
Nice (FRA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinova a Nikola Rychtaříková (seniorky), Adéla Vallová a Michaela Vrašťáková (juniorky), Kateřina Mrázková / Daniel Mrázek (TP junioři)
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Malá cena Pardubic

16.10.2021 do 17.10.2021
Pardubice Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Mezzaluna Cup

14.10.2021 do 17.10.2021
Mentana, Rome (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se juniorský pár Denisa Cimlová / Vilém Hlavsa a žákovský pár (Advanced Novice) sourozenců Blaasových.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Budapest Trophy

14.10.2021 do 17.10.2021
Budapest (HUN) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Oluša Gjdošová (seniorky), Ellen Slavíčková a Barbora Vránková (juniorky).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Malá cena Kopřivnice

10.10.2021 do 10.10.2021
Kopřivnice Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Finlandia Trophy (Challenger)

07.10.2021 do 10.10.2021
Espoo (FIN) Mezinárodní - Reprezentační
Startují Matyáš Bělohradský a sportovní dvojice Elizaveta Žuk - Martin Bidař.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP AUT

06.10.2021 do 09.10.2021
Linz (AUT) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominováni byli Damián Malczyk a taneční pár Denisa Cimlová - Vilém Hlavsa.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

JGP POL

02.10.2021 do 02.10.2021
Gdaňsk (POL) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominována byla sportovní dvojice Barbora Kuciánová - Lukáš Vochozka.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Testy výkonnosti

25.09.2021 do 25.09.2021
Nejdek Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
ZZ-Testy..

JGP SLO

22.09.2021 do 25.09.2021
Ljubljana (SLO) Mezinárodní - Junior Grand Prix
Nominováni byli Barbora Vránková, Georgii Reshtenko. Taneční pár Denisa Cimlová - Vilém Hlavsa se omluvil.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Nebelhorn Trophy (Challenger) - dodatečná Q ZOH

22.09.2021 do 25.09.2021
Oberstdorf (GER) Mezinárodní - Reprezentační
ZOH kvalifikace se zúčastní taneční pár Natálie Taschlerová - Filip Taschler.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Testy výkonnosti

18.09.2021 do 18.09.2021
Kopřivnice Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Závěrečná..

Autumn Classic International (Challenger)

16.09.2021 do 18.09.2021
Montreal, QC (CAN) Mezinárodní - Reprezentační
Přihlášena je Eliška Březinová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

U.S. International Figure Skating Classic

15.09.2021 do 18.09.2021
Norwood, Boston, MA (USA) Mezinárodní - Reprezentační
Startuje Michal Březina.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Lombardia Trophy (Challenger)

10.09.2021 do 12.09.2021
Bergamo (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se: Oluša Gajdošová, Matyýš Bělohradský a taneční pár Natálie Taschlerová - Filip Taschler.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací