Extranet

Výsledky soutěží aktuální ročníku

Prague Ice Cup

08.11.2019 do 10.11.2019
Praha, ZS Hvězda Mezinárodní v ČR
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Volvo Open

05.11.2019 do 10.11.2019
Riga (LAT) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

VII. ročník Memoriálu Karla Diviše

03.11.2019 do 03.11.2019
Dvůr Králové nad Labem Klubové soutěže
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků

Velká Cena Ostravy

02.11.2019 do 03.11.2019
Ostrava Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Ústí nad Labem

02.11.2019 do 03.11.2019
Ústí nad Labem Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Icelab International Cup

01.11.2019 do 03.11.2019
Bergamo (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Filip Ščerba (junioři) a Kateřina Fričová (juniorky).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Tirnavia Ice Cup

31.10.2019 do 03.11.2019
Trnava (SVK) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Velká cena Brna

26.10.2019 do 27.10.2019
Brno Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

VC Teplic

26.10.2019 do 26.10.2019
Teplice Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Web: ZDE

Golden Bear

23.10.2019 do 27.10.2019
Zagreb (CRO) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Skate America (Grand Prix)

18.10.2019 do 20.10.2019
Las Vegas, NV (USA) Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržel Michal Březina!
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Halloween Cup

17.10.2019 do 20.10.2019
Budapest (HUN) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Eliška Březinová (seniorky), Klára Štěpánová a Michale Vrašťáková (juniorky), Denisa Cimlová / Lukáš Hlavsa, Elisabeta Kořínková / Tomáš Moravec a Natálie Taschlerová / Filip Taschler (vše taneční páry junioři).
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Ice Star (International)

14.10.2019 do 17.10.2019
Minsk (BLR) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Karolína Smolová.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Finlandia Trophy (Challenger)

11.10.2019 do 13.10.2019
Espoo (FIN) Mezinárodní - Reprezentační
Zúčastní se Nikola Rychtaříková.
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Testy výkonnosti

05.10.2019 do 05.10.2019
Kopřivnice Testy výkonnosti
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW:
Zobrazení výsledků
Výsledky testy..

Shanghai Trophy

03.10.2019 do 05.10.2019
Shanghai (CHN) Mezinárodní - Reprezentační
Pozvání obdržel Michal Březina!
Doplňující údaje
Pořadatel: WWW: ZDE
Zobrazení výsledků
Výsledky - Odkaz: ZDE

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací