Extranet

Gerhardt Bubník - Život mezi paragrafy


JUDr. Gerhardt Bubník, LL.M., dne 13. 6. 2017 slavnostně křtil knihu o svém životě, jejíž název naprosto přesně charakterizuje životní dráhu jedné z nejvýznamnějších osobností českého krasobruslení.

Různé druhy krasobruslařských paragrafů musel Gerhardt Bubník trénovat a pak předvádět na krasobruslařských soutěžích v povinné jízdě. Kvalitu předvedení krasobruslařských paragrafů pak doktor Bubník hodnotil jako renomovaný rozhodčí krasobruslení. A paragrafy jsou neoddělitelné spjaty s jeho profesionální kariérou v oblasti mezinárodního a sportovního práva.

Kniha o životě mezi paragrafy jistě zaujme milovníky krasobruslení i odborníky z oblasti legislativy. Rozhodně však není určena pouze jim. Je to poutavá kniha vzpomínek, kterou G. Bubník napsal ve spolupráci s Magdalenou Sodomkovou. Vzpomínky na důležité okamžiky pestrého života jednoho zajímavého Čecha mohou obohatit i naše znalosti o historii posledních osmi desetiletí.

 

K úspěšnému vstupu mezi literáty blahopřeje Gerhardtu Bubníkovi jménem ČKS

Věra Tauchmanová.

 

 


přidáno 2017.06.16 14:15:52

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací