Extranet

JGP Courchevel - Michal Březina první!!!

Michal Březina vyhrál soutěž juniorů v prvním měření sil letošní série juniorské Grand Prix, která se uskutečnila ve francouzském Courchevelu!!!! Michal zvítězil s luxusním náskokem více než 10 bodů, když první byl již po krátkém programu, v němž si vytvořil osobní rekord 63,13 bodu. I přesto, že jsou volné jízdy juniorů letos bodově ochuzeny o jednu piruetu, Michal zůstal jen těsně (o 1,68 bodu) za svým celkovým osobním rekordem z MS juniorů 2008.

Pro české krasobruslení dále vybojovali třetí místo tanečníci Lucie Myslivečková - Matěj Novák a Petr Bidař skončil v soutěži juniorů třináctý, když ve výborné volné jízdě obsadil dokonce 10.příčku.

Všem našim sportovcům děkujeme za skvělou reprezentaci a těšíme se, že Michal Březina potvrdí svoje ambice startu ve finálové soutěži JGP již v příštím týdnu v Meranu.