Extranet

Taschlerovi na Halloween Cupu druzí


Dne 2019.10.20

Na tradičním závodu v maďarské Budapešti se v termínu od 17. do 20. října potkali čeští reprezentanti. Z kategorii žen to byla Eliška Březinová, Klára Štěpánová, ale také Michaela Vrašťáková. Taneční páry zastupovala Elisabeta Kořínková s Tomášem Moravcem, Denisa Cimlová a Lukáš Hlavsa anebo již zmíněni sourozenci Taschlerovi. V kategorii mužů jsme protentokrát zastoupeni neměli.

Český taneční pár Filip a Natálie Taschlerovi se stále více dostávají do širokého povědomí veřejnosti, a to díky skvělým výsledkům. Po tomto víkendu si do sbírky přidávají i stříbrnou medaili z Halloween Cupu, kterou získali díky skvělé jízdě s celkovým ziskem 146.78 bodů.

Pocity jsou skvělé. Máme nový season best ve volném tanci. Bohužel rytmický tanec nám nevyšel tak, jak bychom si představovali. Pak jsme to ale vytáhli o jednu příčku výš. Dá se říct, že nám zlato uteklo mezi prsty. Chybičky se dějí a každá zkušenost je k něčemu dobrá. Jsme velmi spokojeni a připraveni na další závody,“ zmiňuje Natálie.

Eliška Březinová, zastupující kategorii seniorek, skončila s bodovým ziskem 121.48 bodů na 16.místě. Krátký program zajela s bodovým hodnocením, které ji zařadilo na 8. příčku z celkového pořadí, bohužel volný program ji nevyšel podle představ, což se projevila v konečném pořadí.

Kopřivnická rodačka, která je mj. i tváří značky Los Křupos, zdravé výživy pro sportovce, skončila v konečném pořadí v kategorii juniorek na skvělém 8. místě s celkovým ziskem 118.02 bodů. Kláře se povedlo i po krátkém programu udržet si pozici 8. místa, a to díky dobře zajeté volné jízdě. Michaela Vrašťáková obdržela 100.59 bodů a zařadila se tak na 24. příčku ve finálním pořadí.

Kromě sourozenců Taschlerových se v kategorii tanečních párů představili Denisa Cimlová a Lukáš Hlavsa, kterým se podařilo získat 125.43 bodů a celkově 10. místo. Elisabeta Kořínková s Tomášem Moravcem se umístili na 17. místě s 95.39 body.

 Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací