Extranet

Adresář klubů

HC Stadion Cheb, spolek (79)

Valdštejnova 70, Cheb 350 02
Bankovní spojení
Č. účtu:
Předseda
David Bukovský Mírová 2023/1, Cheb 774 912 811, Dav.e@seznam.cz
Jednatel
MUDr. Ilja Horník 604 592 342, ilja.hornik@kkncz
Organizační pracovník

KK Křišťálová bruslička Karlovy Vary, spolek

Lesní 318/7, Doubí, Karlovy Vary 360 07
Bankovní spojení
Č. účtu: 277024005/0300
Předseda
Bc. Anna Popova +420 777 996 482, popova@kristalovabruslicka.cz
Jednatel
Organizační pracovník

KK Nejdek (76)

Pozorka 117, 36221, Nejdek 36221
Bankovní spojení
Č. účtu: 283866129/0300
Předseda
Vítězslav Homolka 724 036 771, homolkav@homolkav.cz
Jednatel
Jana Reichová 737 210 620, kknejdek@seznam.cz
Organizační pracovník

Kraso Mariánské Lázně, z.s. (24)

ZS, Tyršova, Marianské Lázně 353 03
Bankovní spojení
Komerční banka Mariánské Lázně Č. účtu:
Předseda
Kamila Chmelařová kraso.ml@seznam.cz,
Jednatel
Organizační pracovník

Kraso Sokolov, z.s. (47)

Boženy Němcové 1780, Sokolov 356 01
Bankovní spojení
Č. účtu:
Předseda
Daniela Okpalamuogbo Klecanová
Jednatel
Jana Durantová
Organizační pracovník

Krasobruslařský klub Karlovy Vary, z.s. (69)

Palackého náměstí 1338/4, Karlovy Vary 360 01
Bankovní spojení
Č. účtu:
Předseda
Marta Svobodová Hamerská 124, 362 15 Březová + 420 604 341 357, kraso.vary@post.cz
Jednatel
Dana Dvořáková (místopředsedkyně) Prosluněná 135, 362 63 Dalovice + 420 604 231 183, kraso.vary@post.cz
Organizační pracovník

SKK Ostrov, z.s. (11)

Vančurova 1437, Ostrov 363 01
Bankovní spojení
Č. účtu:
Předseda
Zuzana Hejhalová 776 885 730, zuzanahejhalova@seznam.cz
Jednatel
Organizační pracovník

Sportovní krasobruslařský klub Mariánské Lázně, z.

Nejdlova 925/2, Karlovy Vary 360 07
Bankovní spojení
Č. účtu: 35-7323240297/0100
Předseda
Mgr. Monika Škorničková +420 777 140 897, skornickova@seznam.cz
Jednatel
Organizační pracovník

Zapsaný spolek SK Kraso Cheb (12)

Lesní 1400/14, Cheb 350 02
Bankovní spojení
Č. účtu:
Předseda
Radek Salva 602 479 121, salva@email.cz
Jednatel
Organizační pracovník

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací