Extranet

Osmý ročník Orlovské piruetky přinesl 4 zlaté medaile pro domácí klub


Dne 2019.01.10

Osmý ročník Orlovské piruetky přinesl 4 zlaté medaile pro domácí klub

Začínající adventní čas byl i pro město Orlová ve znamení krasobruslení. V sobotu 30. listopadu 145 krasobruslařů z celé České republiky naplnilo Orlovský zimní stadion. Celkem se závodilo v 11 kategorií s tím, že omezená byla pouze dolní věková hranice 4 let.

Těší mě, že se pro krasobruslení nadchnou nejen děti, ale i dospělí všech věkových kategorií. Tady jde krásně vidět, že na sport nikdy není pozdě,“ říká s úsměvem sympatická organizátorka Orlovské piruetky Věra Kramná a dodává: „Náš klub měl letos 15 závodníků a podařilo se nám získat celkem 4 zlaté medaile.“

Mezi oceněnými z orlovského klubu jsou: Ondřej Szőke (kategorie nováčci chlapci),
Lucie Motyková (kategorie juniorky), Hana Horáková (kategorie Adult B) a Tereza Pochmonová (kategorie přípravka volné jízdy)

Ti nejmladší soutěžili v kategorii přípravka – prvky. Celkem 21 dětí postupně předváděly, dle pokynů rozhodčích, předepsané prvky. Nakonec byli všichni stejně ohodnoceni diplomem za 1. místo a dárečkem.

Děti této věkové kategorie chceme hlavně namotivovat a vzbudit v nich zájem o krasobruslení. Musí je to hlavně bavit,“ zmiňuje Věra Kramná.

Velké poděkování patří zaměstnancům, ale také rodičům orlovských krasobruslařů, kteří se stejně jako v minulých letech významně zasloužili o plynulý chod celé soutěže.

Videoreportáž: https://polar.cz/zpravy/karvinsko/orlova/11000018402/mladi-krasobruslari-ukazali-sve-dovednosti-na-8-rocniku-orlovske-piruetky

 Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací