Extranet

Klára Štěpánová


Jméno Klára Štěpánová
Kategorie Skupina C
Odkaz ISU http://www.isuresults.com/bios/isufs00100985.htm
Facebook https://1url.cz/lMole

Klára Štěpánová se narodila 1. prosince 2002 a připravuje se v klubu FSC Kopřivnice. Klára se zúčastnila závodu ISU Junior Grand Prix v roce 2017 v Rize, kde obsadila 11. místo, ISU Junior Grand Prix v roce 2018 v Ostravě, kde obsadila 20. místo. Velkým úspěchem byla i její účast na European Youth Olympic Festival v únoru 2019, na který se dostala díky svým skvělým výsledkům.

Trenéři: Evžen Milčinský, Vladimíra Milčinská

Choreografie: Vladimíra Milčinská

    

Co jste možná nevěděli...

Kdo a kdy mě přivedl na led a konkrétně ke krasobruslení? Jaké byly Vaše bruslařské začátky?​
Ke krasobruslení mě přivedli rodiče s panem trenérem, kdy mě rodiče dali do školičky bruslení a pan trenér mi nabídl šaty na blížící se závody, a to jsem nemohla odmítnout.

Moje nejhezčí chvíle na ledě​?
Nejkrásnější je, když tím co předvádím na ledě můžu někoho potěšit a ukázat mu něco neobyčejného.

Moje nejtěžší chvíle na ledě​?
Moje nejtěžší období bylo na začátku roku 2018, kdy jsem měla tři zranění za sebou. Nejprve jsem měla vyvrknutý kotník, poté jsem si při rozcvičce na závodech poranila záda a nakonec jsem měla otřes mozku. Nemohla jsem měsíc trénovat a začalo mi to chybět. Nikdy jsem se ale netěšila zpátky na led jako právě po zranění.

Na jaké úspěchy jsem nejvíce hrdá a proč?
Nejvíce jsem hrdá na 11. místo na JGP v Rize, protože to byly moje první větší mezinárodní závody a myslím si, že jsem je zvládla perfektně. Cením si také účasti na JGP v Ostravě.

Na kterých stadionech se mi zatím líbilo nejvíce, které město, místo na světě mě v rámci krasobruslení zaujalo?
Nejvíce mě zaujal zimní stadion v Nice, který byl z jedné strany prosklený, takže šlo vidět na nádhernou krajinu.

Kromě krasobruslení se věnuji koníčkům a baví mě...
Přes týden se mimo krasobruslení věnuji škole, ale když mám volnější den ráda peču nebo vařím, vybarvuji antistresové omalovánky, čtu, dívám se na seriály, tancuji. Ráda trávím čas s rodinou nebo kamarády.

Nejoblíbenější prvek na ledě?
Mám ráda celkové sjednocení bruslení se skoky a piruetami, ale kdybych si měla vybrat jeden prvek, tak vyhraje skok. Nemůžu určit přesně který, protože se mi to pořád mění, ale teď mě nejvíce baví flip.

Můj sportovní vzor a proč?
Martina Sáblíková, protože ze sebe dokáže vydat vždy maximum a Javier Fernández, protože dokáže člověka úplně okouzlit.


Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací