Extranet

Denisa Cimlová (kategorie tanců na ledě)


Jméno Denisa Cimlová (kategorie tanců na ledě)
Kategorie Skupina B

Denisa Cimlová se narodila 21.7.2003 v Praze. Bruslit začala v Akademii Tomáše Vernera, když ji byly čtyři roky. Jako sólistka se třikrát stala vicemistryní republiky. V roce 2014 český šampionát ovládla. V roce 2019 vytvořila taneční pár s Vilémem Hlavsou. Dvojice spolu bruslila tři roky, společně obsadili 8. místo na Youth Olympic Games v Lausanne.V roce 2020 se stali mistry republiky a ovládli mistrovství čtyř zemí. V dalším roce prvenství obhájili a nominovali se na mistrovství světa juniorů, kde těsně nepostoupili do volných jízda. Na jaře 2022 oznámili konec spolupráce.

V červnu 2022 oznámili Cimlová s Jotim Polizoakisem začátek spolupráce. Vstup do sezony 2022/23 se jim vydařil, hned v prvních závodech získali dvě medaile, bronz z Mezzaluna Cupu v Mentaně a zlato z Memoriálu Pavla Romana v Olomouci. Po půl roce oznámili konec spolupráce z osobních důvodů Polizoakise.

Trenéři: Barbara Fusar-Poli, Roberto Pellizzola, Lukas Csölley

Choreografie: Barbara Fusar-Poli, Roberto Pellizzola, Lukas Csölley


Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací