Extranet

Denisa Cimlová se narodila 21.7.2003 v Praze. Bruslit začala v Akademii Tomáše Vernera, když ji byly čtyři roky. Jako sólistka se třikrát stala vicemistryní republiky. V roce 2014 český šampionát ovládla. V roce 2019 vytvořila taneční pár s Vilémem Hlavsou. Dvojice spolu bruslila tři roky, společně obsadili 8. místo na Youth Olympic Games v Lausanne.V roce 2020 se stali mistry republiky a ovládli mistrovství čtyř zemí. V dalším roce prvenství obhájili a nominovali se na mistrovství světa juniorů, kde těsně nepostoupili do volných jízda. Na jaře 2022 oznámili konec spolupráce.

Joti Polizoakis se narodil 9.6.1995 v německém Bietigheim-Bissingenu. Jeho matka je Česška, otec Řek. Bruslit začal v pěti letech a hne byl označován za jeden z největších talentů německého krasobruslení. Jako sólista se zúčastnil několika juniorských Grand Prix, dvakrát se také stal mistrem Německa. V létě 2015 se kvůli častým zraněním vzdal kariéry sólisty a společně s Kavitou Lorenzovou vytvořil taneční pár. Po úspěchu na domácím šampionátu se hned následující rok představili na ME v Bratislavě, kde skončili čtrnáctí. Joti se evropského šampionátu zúčastnil ještě jednou, na MS startoval třikrát. S Lorenzovou se zúčastnil i olympijských her 2018, v PyeongChangu obsadili 16. pozici a zajeli si i týmovou soutěž. V roce 2019 oficiálně ukončil kariéru a začal jezdit lední revue.

V červnu 2022 oznámili Cimlová s Polizoakisem začátek spolupráce. Vstup do sezony 2022/23 se jim vydařil, hned v prvních závodech získali dvě medaile, bronz z Mezzaluna Cupu v Mentaně a zlato z Memoriálu Pavla Romana v Olomouci.

Trenéři: Barbara Fusar-Poli, Roberto Pellizzola, Lukas Csölley

Choreografie: Barbara Fusar-Poli, Roberto Pellizzola, Lukas Csölley

Osobní rekord: 128,04 (Budapešť Trophy 2022)


Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací