Extranet

Stříbrní Taschlerovi, tentokráte na prvním seniorském startu


Dne 2019.11.25

Natálie s Filipem se tento víkend zúčastnili dalšího ze závodů ISU, tentokráte v andorrské Canille a pro sourozence Taschlerovy to byl první seniorský start. 

Skvělou formu potvrdili již v sobotu při rytmických tancích, na kterých získali 63.80 bodů a zařadili se na druhé místo v celkovém hodnocení. Změnu nepřinesly ani volné tance tanečních párů a sourozenci Taschlerovi s celkovým bodovým ziskem 165.69 bodů si odnesli nejen stříbrnou medaili, ale také splněná kritéria na mistroství Evropy.

S výkonem jsme spokojeni. Bereme jej jako dobrý odrazový můstek od další práce,“ okomentoval výkon Filip Taschler.

Zlatou medaili získal německý taneční pár Katharina MÜLLER a Tim DIECK s celkovým bodovým ziskem 172.70 bodů, bronzový pár Natacha LAGOUGE a Arnaud CAFFA z Francie získali v celkovém hodnocení 155.39 bodů.

Fanoušci se na sourozence Taschlerovy mohou těšit již 13. až 14. prosince v Ostravě v Ostravar Aréně, a to v rámci mezinárodního mistroství České republiky.Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací