Extranet

Pardubice živě: Enteria aréna bude dějištěm několika mezinárodních šampionátů


Dne 2022.02.14

Špičkové sportovce a zajímavé výkony budou moci v tomto roce vidět příznivci sportu v enteria aréně v Pardubicích. Za podpory města se zde, v rámci sportovních dnů ve veřejném zájmu, uskuteční například mistrovství světa v karate, mezinárodní basketbalová utkání či největší billiardový turnaj ve střední Evropě.

„V režimu vyrovnávací platby provozovateli arény jsme se letos rozhodli podpořit šest významných sportovních akcí. Jsme vedeni snahou o využití potencionálu multifunkčnosti arény, ale naší motivací je také pobídnout mladé, aby se aktivně zajímali o sport. V neposlední řadě je to zvýšení atraktivity a přitažlivosti sportů pro širokou veřejnost, neboť sport je s ohledem na polohu města jedním z velkých lákadel pro návštěvu Pardubic. Hlavními organizátory těchto sportovních eventů jsou zpravidla spolu se zastřešujícími sportovními svazy právě místní kluby, kteří potřebují nejenom morální ale i reálnou podporu,“ řekl náměstek primátora Jakub Rychtecký, do jehož gesce spadá mimo jiné i rozvoj sportu.

Celý článek zde.Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací