Extranet

Krasobruslaři složili prověrky v Ostravě


Dne 2020.09.01

Výkonnostní prověrky složili členové české seniorské a juniorské krasobruslařské reprezentace v Ostravě.

Testů se zúčastnila špička českého krasobruslení vyjma MatyášeBělohradského, který se zotavuje po operaci kotníku, a Michala Březiny, který se omluvil kvůli koronavirové pandemii.

Reprezentačních prověrek se zúčastnili dva muži (Jiří Bělohradský, Georgii Reshtenko), tři ženy (Eliška Březinová, Nikola Rychtaříková, Dominika Motlochová), junior Damian Malczyk, deset juniorek, jedna seniorská (Jelizaveta Žuk – Martin Bidař) i juniorská (Barbora Kuciánová – Lukáš Vochozka) sportovní dvojice, seniorský taneční pár Natálie a Filip Taschlerovi a tři juniorské.

„Za mě to bylo super a celkově na začátek sezony to mohu hodnotit jako dobrý krok dopředu. Myslím, že jsme na letošek připraveni,“ zhodnotil ostravské prověrky Taschler, který se sestrou Natálií předvedl zcela novou choreografii i styl, a to nejen v rytmických tancích, ale i ve volné jízdě.

„Snažili jsme se najít novou cestu k tomu, abychom vypadali více dospěle, a poslouchám trenéra v tom, co nám doporučuje,“ dodala Taschlerová.

První start v sezoně plánuje většina českých krasobruslařů od 23. do 26. září v německém Oberstdorfu, dalším by pro většinu z nich měl být od 15. října Budapest Trophy.Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací