Extranet

Dopis předsedkyně TMK ze dne 20. 4. 2020


Vážené kolegyně, kolegové a příznivci krasobruslení,

    pandemie koronaviru nás zastihla v relativně příznivé době – na konci krasobruslařské sezóny. Přišli jsme o některé akce (MS v krasobruslení i synchronizovaném bruslení, MČR v synchronizovaném bruslení), ale víceméně jsme krasobruslařskou sezónu dokončili.

   Nechali jsme vás v našem tzv. přechodném období mezi sezónami odpočinout, abyste nabrali energii a chuť do další krasobruslařské sezóny. Ale teď je již doba, kdy bychom měli začít s aktivní přípravou na novou sezónu. Už jsme přišli o soustředění s panem trenérem Rafaelem Arutyunyanem a soustředění pro členy PPRTM, PRTM.  

 

   Chci vás na tomto místě z pověření předsednictva ČKS a za TMK ČKS informovat, že vyvíjíme aktivitu směrem k Národní sportovní agentuře. Upozorňujeme, že je i v jarních měsících potřeba otevřít zimní stadiony, že naše závodní sezóna začíná již v létě, protože je nám jasné, že v přemíře informací, které se na vládu hrnou, toto může být opominuto.

   

    Krasobruslení je sport individuální a vím, že každý trenér má svoji koncepci a profesní cestu.  Pro obecnou přípravu v tomto období vám může dobře fungovat baterie testů, která je v bakalářské práci kolegyně Čtrnácté, kterou jsme již uveřejnili na konci března. Věřím, že se vám bude líbit i cvičení ze série “Keep Training!” programu ISU „Centers of Excellence“, na které vám posíláme odkaz, i když vím, že podle něho již mnozí cvičíme.

 

    Děkuji za spolupráci a držím nám všem palce, ať se na ledě setkáme co nejdříve.

 

                                                           Monika Škorničková, předsedkyně TMK ČKS


přidáno 2020.04.20 09:30:01

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací