Extranet

Dopis předsedkyně TMK ze dne 30. 3. 2020 + cviky na posílení svalů


Vážení příznivci českého krasobruslení,

    Původně jsem chtěla na tomto místě psát hodnocení MSJ, které proběhlo v Tallinnu. Když jsem přiletěla, cestovala jsem ještě po českých zimních stadionech a 13.3.2020 jsem věděla, že psát toto hodnocení nemá žádný význam. Že nastaly jiné starosti.

    Přiznávám, že pro mě bylo vše tak rychlé a převratné, že jsem se z toho vzpamatovávala vcelku dlouho. Vím, jsme na tom všichni téměř stejně. Žili jsme hodně moc rychle. My, české krasobruslení jsme měly ještě hodně akcí naplánovaných – testy výkonnosti, mistrovství republiky v SB, natáčení nových testů, jedno soustředění, druhé, třetí… A tak, jak jsme žili rychle, tak najednou žijeme dost pomalu. Zase máme čas na jiné věci, které jsme odsouvali. Vím, že můžete být na tuto formulku alergičtí, nemusím vypisovat proč.

    Vím, že jste všichni trenéři zareagovali na situaci každý ve svém týmu a ve své trenérské koncepci, a za to vás chválím a děkuji.

   Vím, že na YouTube je nepřeberné množství návodů na vše možné, ale my vám s TMK za součinnosti Petra Starce posíláme bakalářskou práci Dity Čtrnácté, která cílí na naše krasobruslařské dovednosti a nabízí dostatek cviků v přehledném systému. Pro trenéry je tam i trocha teorie, kterou je dobré si čas od času připomenout. A kdy jindy, než teď.

 

    Pro vaši informaci – všechny chystané projekty pro novou sezónu se budeme snažit realizovat hned, jak nám to situace a okolnosti dovolí.

    Přeji nám všem, aby až skončí doba roušková (nošení roušek), doba roušková – vyrábění roušek pro všechny a s cílem být sounáležití a empatičtí - vydržela co nejdéle.

    Těším se na naši společnou spolupráci, těším se na vaše podněty ke zkvalitnění našeho krasobruslení. Jen tak mezi námi - zatím nám žádný nepřišel. Ale moje naivita mě neopouští.

    Děkuji a přeji hodně zdraví a víru, že nás to posouvá…

 

Monika Škorničková


přidáno 2020.03.30 11:37:13

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací