Extranet

Dotazy nahradily Diskusní fórum


Jak jste si jistě povšimli, na webových stránkách ČKS nahradila sekce Dotazy původní sekci Diskusní fórum.
Vámi odeslaný dotaz přijde do mého počítače na ČKS a po zpracování bude buďto mnou odpovězeno přímo nebo bude dotaz postoupen někomu dalšímu z Předsednictva a jeho odborných komisí.
Na diskusním fóru bylo ještě několik dotazů, na které jsem nestačil odpovědět, proto prosím jejich pisatele, aby je položili znovu. Rád zajistím jejich odpověď.

O zrušení Diskusního fóra rozhodlo P-ČKS na svém zasedání 29.4. v Brně. Diskusní fórum mělo sloužit především ke komunikaci mezi členskou základnou a P-ČKS, případně jeho komisemi, k zodpovídání dotazů a k diskusím, které by vedly ke zlepšení stavu českého bruslení. Bohužel se toto fórum stalo základnou pro osobní útoky a nepodložené očerňování některých členů ČKS, ze kterých bylo dokonce absurdně citováno v našem tzv. seriózním celostátním deníku. Vše pak bylo završeno jedním z posledních příspěvků, kdy si dva, zřejmě infantilní čtenáři DF, vyměňovaly vzkazy typu JOJO a NE NE. Bohužel tito lidé prokázali, že nemají zájem našemu bruslení pomoci, ale svými výjevy jej naopak poškozovaly, a to i v očích případných partnerů. Je mi líto všech normálních a slušných přispěvatelů, ale jiná možnost než DF zrušit nebyla. Proto vás slušné chci požádat, abyste se nebáli směřovat své dotazy na ČKS přes tuto novou příslušnou sekci.
Karel Oubrecht, GS
přidáno 2005.05.02 00:00:00

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací