Extranet

Prahu letos okouzlí show „Louskáček na ledě“ s olympionikem Alexejem Jagudinem v hlavní roli!


"Komerční sdělení"

Prahu letos okouzlí show „Louskáček na ledě“ s olympionikem Alexejem Jagudinem v hlavní roli!

 

Poetickou pohádku Louskáček napsal Ernst Theodor Hoffmann už před 202 lety a těžko spočítat, kolika baletních, divadelních i televizních zpracování se dočkala. Letos ovšem přijede 7.  prosince do pražské TipSport Areny ve zcela novém provedení, v ohromující výpravě, s nákladnými kostýmy
i propracovanou scénografií jako ledová show „Louskáček a Myší král“ plná zvučných jmen světové krasobruslařské scény!

Za celým projektem stojí ruský krasobruslařský šampion, trenér a v posledních letech především úspěšný režisér Ilja Averbuch, který do Louskáčka na ledě obsadil jen samá velká jména. V hlavní roli se ukáže čtyřnásobný mistr světa a zlatý olympionik ze Salt Lake City, Alexej Jagudin. Vedle něj uvidíte krasobruslařský a taktéž zlatý olympijský pár Tatianu Totmjaninovou s Maximem Marininem a těšit se můžete také na špičkovou akrobacii, fantastický zpěv, perfektní hudbu a scénu, která bere dech dětem i dospělým po celém světě už bez mála dva roky. Všechno, na co se podíváte, je v ledové show Louskáček promyšlené!

Jagudin je rozený Myší král. Lehce groteskní, pitvorný, vyzývavý. Požádal jsem ho, aby byl co nejvýraznější. Dokonce i hudba byla vybrána speciálně pro něj!“ říká režisér na adresu největší hvězdy představení. Téma Louskáček je podle něj nevyčerpatelné, fantastické a stále okouzlující. A jeho dynamická inscenace plná speciálních efektů, barev, zvuků i pestrých kostýmů pak tajemnému příběhu Louskáčka dává zase nový rozměr.

Myslím, že tato inscenace si získá zvláštní místo mezi našimi show na ledě. Je plná nádherných proměn a objevů a stane se jedním z hlavních vánočních dárků,“ říká ještě Ilja Averbuch, který citlivě zkrátil původní scénář, aby nechal maximální prostor hlavním scénám, které i díky víceúrovňové scénografii pozvedá až nad očekávání vysoko! 

Louskáček na ledě se v Praze odehraje jen dvakrát – 7.  prosince 2019, vždy od 14 a 18 hodin, vstupenky seženete na TicketPortal.cz nebo přes louskaceknalede.eventsproduction.eu.

 

Pro kluby ČKS je možno získat slevu 10% na skupinové vstupné, pokud by jste se svými dětmi (i rodiči) na představení rádi jeli, využijte zajímavé akce:

Vstupenky ZDE v prodeji... jsou v prodeji od 690 korun s možností hromadné objednávky se slevou 10% pro děti a mládež. 

Pro rezervaci pište na e-mail : eventsproductioncz@gmail.com

Případně při objednání přes Ticketportal - instrukce k pouziti slevy na Louskacka:

Při zadání 10 ks vstupenek, v košíku klikněte na "nastavit"

image.png

název: PARTNEREP

parametry: po zadání hesla sleva "10%"

Zadejte heslo: NWSHOW

použití hesla: od 10 vstupenek

image.png

Platnost kódu zkontrolujte tlačítkem "OVĚŘ" (nebo "OK").  


přidáno 2019.05.30 12:49:44

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací