Extranet

V Japonsku začíná Mistrovství světa!


Ve středu 20.3. začíná soutěžní program Mistrovství světa 2019. Letos se jede v Japonsku ve městě Saitama. Do Japonska a konkrétně do Saitamy se MS vrací po pěti letech.

Do soutěžních programu se celkem kvalifikovalo 167 závodníků ze 43 zemí světa (35 mužů, 40 žen, 19 sportovních dvojic a 27 tanečních párů). V Japonsku se představí také početná česká výprava!

Michal Březina – po fantastickém startu sezóny v rámci seriálu Grand Prix, 4. místu ve finále GP a 7. místu na Mistrovství Evropy 2019 v Minsku jednoznačné patří do širšího okruhu favoritů a aspirantů na umístění v TOP TEN. "Velmi se těším na fanoušky, z Japonska mám obecně vždy super zážitky tak doufám, že ještě nějaké zase přidám, třeba ve formě dobrého umístění," dodal Michal těsně před odjezdem do Japonska.

Eliška Březinová – odcestovala do dějiště mistrovství přímo z ruského Krasnoyarsk, kde se zúčastnila Zimní univerziády. Eliška během sezóny pracovala především na novém složení svých programů a nové choreografii. Novinky a změny v programech přinesly životní úspěch, a to 10. místo na Mistrovství Evropy 2019 v Minsku! Eliška si v Minsku zajela osobní rekord, a hlavně umístění v TOP TEN! Eliška nám před cestou do Japonska prozradila na co se nejvíce těší: "Nejvíce se těším na tu skvělou atmosféru toho samotného závodu, a předvést dobré výkony před vyprodanou halou."

Hanna Abrazhevich a Martin Bidař – ti se na MS kvalifikovali vyloženě za minutu dvanáct. Svou účast si vyjeli jejich posledním možným závodem, a to koncem února v izraelském Eljatu. V případě účasti Hanny a Martina půjde na MS především o nabírání společných zkušeností do dalších sezón. A na co se do Japonska nejvíce těší? "Tak nejvíce se těšíme na naši konkurenci, která nemůže být lepší, ale také na celou atmosféru a diváky MS. Ani jeden z nás v Japonsku ještě nebyl a bude to pro nás obrovská zkušenost a těšíme se opravdu moc." dodal před odjezdem Martin.

Držíme Vám všem palce!

Oficiální stránky MS ZDE

Program a výsledky můžete sledovat ZDE

Program vysílání ČT Sport ZDE

Pár fotek naší reprezentace z cety či přímo dějiště MS... :-)

         


přidáno 2019.03.19 09:49:51

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací