Extranet

Darlings jsou 14. nejlepším týmem světa.


Nejlepší český juniorský tým v synchronizovaném bruslení se minulý týden účastnil Mistroství světa ve švýcarském Neuchatelu.

Celkem 23 týmů se představilo ve Švýcarsku v rámci juniorského MS. Program byl zahájen v pátek 15. března oficiálně slavnostním ceremoniálem, po kterém následoval krátký program všech soutěžících. Tým Darlings po krátkém programu obsadil skvělé 12. místo s celkovým počtem 46,83 bodu.

Bohužel ve volných jízdách se našim reprezentantkám nepodařilo udržet se na 12. místě a s bodovým ziskem 78,96 body se posunuli na 14. místo.

„Celý tým hodnotí programy kladně i přesto, že jsme se dopustili chybiček, díky kterým se nám 12. místo po krátkém programu nepodařilo udržet a celkově jsme skončili na 14. místě. Juniorské mistroství světa je pro celý tým velkým sportovním zážitkem a motivací do nové sezóny. Teď nás čeká krátký odpočinek a začínáme s přípravou na novou sezónu 2019-2020,“ sdělili členové týmu Darlings.

Ten nejcennější kov si odnesl již potřetí ruský tým Junost. Dokončil tak zlatý hattrick se světovým juniorským titulem a 200,74 body.

Kompletní výsledky ZDE

 

      


přidáno 2019.03.18 12:01:03

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací