Kalendář soutěží

CS - Warsaw Cup

16.11.2017 do 19.11.2017
Warsaw (POL) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
CS2017_POL_Announc..

Meran Cup

16.11.2017 do 19.11.2017
Merano (ITA) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW: ZDE

GP Trophee de France

17.11.2017 do 19.11.2017
Mezinárodní - Grand Prix
Pozvání obdržela sportovní dvojice Anna Dušková / Martin Bidař - bohužel, pro zranění Anny se pár nemohl zúčastnit.
Doplňující údaje
WWW:
Soubory ke stažení
gpfra-2017_-announ..

Memoriál Pavla Romana - ZRUŠENO

17.11.2017 do 19.11.2017
ZS Olomouc Mezinárodní v ČR
Doplňující údaje
WWW: ZDE

Příbramský kahan

18.11.2017 do 19.11.2017
Příbram Poháry
Český pohár
Doplňující údaje
Pořadatel: Bruslařský klub Příbram (45) WWW:
Soubory ke stažení
2612 upravený.pdf

VC Podřipska

18.11.2017 do 19.11.2017
Roudnice nad Labem Poháry
pohár ČKS, vrchní rozhodčí - ing. Lehká Alena a Hauzer Roman dále bodující ing. Zdeněk Dušátko ,Jana Gromanová, Jitka Pavlousková, Věra Mojžíšová a Simona Majrychová
Doplňující údaje
Pořadatel: Podřipský KK Roudnice nad L., z.s. (58) WWW:
Soubory ke stažení
2613 upravený.pdf

Eastern Hungary Cup

18.11.2017 do 19.11.2017
Miskolc (HUN) Mezinárodní - Klubové
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
12th Eastern..

Orlovská piruetka

18.11.2017 do 18.11.2017
Orlová Poháry
Pohár ČKS VR: Šafránková, Janečko Rozhodčí: Jaroňová, Slaníková, Cieslarová, Ošmerová, Kvarčáková
Doplňující údaje
Pořadatel: Krasobruslařský klub Orlová, z.s. (57) WWW:

Cup of Tyrol

20.11.2017 do 26.11.2017
Innsbruck (AUT) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW: ZDE
Soubory ke stažení
Cup of Tyrol..

CS - Tallinn Trophy

21.11.2017 do 26.11.2017
Tallinn (EST) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW: ZDE

Open d\\

22.11.2017 do 26.11.2017
Canillo (AND) Mezinárodní - Reprezentační
Doplňující údaje
WWW: ZDE

Wintercup (SB)

23.11.2017 do 26.11.2017
Gullegem (BEL) Skupiny SB
Doplňující údaje
WWW:

GP Skate America

24.11.2017 do 26.11.2017
Mezinárodní - Grand Prix
Doplňující údaje
WWW:

Orlovská pirueta

25.11.2017 do 26.11.2017
Orlová Poháry
Český pohár VR: Šmídová, Kvarčáková TK a TS: Pupsová, Knotková, Slaníková, Lafantová Rozhodčí: Petrementová, Procházka, Baudyš, Janečko, Ošmera
Doplňující údaje
Pořadatel: Krasobruslařský klub Orlová, z.s. (57) WWW:
Soubory ke stažení
2621.pdf

Slánská brusle 2017

25.11.2017 do 25.11.2017
Slaný Poháry
pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: Krasobruslařský klub královského města Slaného, z. WWW:
Soubory ke stažení
2614.pdf

Náchodská bruslička

25.11.2017 do 25.11.2017
Náchod Poháry
Pohár ČKS
Doplňující údaje
Pořadatel: Tělovýchovná jednota Kraso Náchod, z.s. (27) WWW:
Soubory ke stažení
2624.pdf